درمان های اطفال

کلینیک دندانپزشکی خوب غرب تهران ، متخصص ایمپلنت غرب تهران ، درمانگاه دندانپزشکی غرب تهران ، متخصص ارتودنسی غرب تهران   با در نظر گرفتن مسایل ویژه روانی کودکان با استفاده از تجربه متخصصین اطفال و همراهی کادر درمانی حرفه ای و مجرب در این حوزه درمانی ، فضایی متناسب با نیاز کودکان فراهم آمده است . در این بخش کلیه درمان های تخصصی کودکان ارایه می شود که از آن جمله می توان به درمان های زیر اشاره کرد :
فیشورسیلنت : شیارهای عمیق دندان های دایمی می توانند محل مناسبی برای تجمع ذرات غذایی میکروبی و ایجاد پوسیدگی باشند . برای جلوگیری از این امر می توان شیارهای عمیق را با مواد مخصوص پوشاند تا از ورود میکروب های مولد پوسیدگی و ذرات مواد غذایی جلوگیری شود .
فلورایدتراپی : باعث افزایش استحکام مینای دندان می گردد . فلوراید از طریق آب آشامیدنی ، خمیر دندان ، دهانشویه ، ژل و وارنیش در دسترس قرار می گیرد. ژل و وارنیش توسط دندانپزشک در فواصل زمانی ۳ تا ۶ ماه (بنا به تشخیص دندانپزشک) توصیه می گردد.
همچـنین کلیه درمـان های رایج اطفـال مانند ترمـیم، جراحی، ارتودنسی و… توسط دندانپزشکان مجرب صورت می پذیرد.
طراحی سرگرمی های ویژه کودکان ، ارتباطات مناسب، همـکاری با پزشـکان متخـصص اطـفال، گردآوری مطالب و مستندات آموزشی مرتبط با کودکان جهت بالا بردن هرچه بیشتر فرهنگ بهداشت از جمله امکانات این بخش می باشد.